TÜRSİD İŞLETME KOMİSYONU TEMSİLCİLERİ ESKİŞEHİR’DE BULUŞTU

Tüm Raylı Sistemler İşletmecileri Derneği (TÜRSİD) İşletme Komisyonunun 6. toplantısı ESTRAM A.Ş’nin ev sahipliğinde 11-12 Haziran 2015’ de Eskişehir’de gerçekleştirildi.

TÜRSİD üyesi işletmelerin bir araya geldiği toplantıda, sektördeki gelişmeler, işletme esnasında karşılaşılan sorunlar ile ortak çözümler gibi konularda bilgi alışverişinde bulunuldu.

ESTRAM A.Ş. İşletim Müdürü ve TÜRSİD İşletme Komisyonu Başkan Yrd. Seher KARA yaptığı açılış konuşmasında; işletme komisyonunun yaptığı faaliyetlerden, bilgi ve tecrübe paylaşımlarından ve komisyonun devamlılığından bahsetti.

Toplantıda hoşgeldiniz konuşmasını ise ev sahibi olarak ESTRAM A.Ş. Genel Müdürü Hakan Murat BAYINDIR yaptı. Konuşmasında tüm TÜRSİD komisyonlarının çalışmalarının önemini vurguladı ve ESTRAM olarak tüm komisyonlara desteklerini esirgemediklerini vurguladı.

Toplantıda kurumların işletme bazındaki mevcut durumları, yeni projeleri, farklı tecrübeleri yapılan konuşmalar ve sunumlarla paylaşıldı. Komisyon çalışmaları kapsamında oluşturulan alt çalışma gruplarından” Türkiye’ de raylı sistem işletmelerinde meydana gelen kazaların analizi” , “Raylı sistemlerde sigorta uygulamaları” , “Raylı sistemlerde güvenlik uygulamaları” yaptıkları çalışmaları sunumlarla aktardılar.

Yapılan değerlendirmeler sonucu alt komisyonların görevleri ile ilgili birtakım yeni kararlar alındı. Toplantıya; İSTANBUL Ulaşım A.Ş, İZMİR Metro A.Ş., BURULAŞ, KONYA Raylı Sistemler, ANTALYA Ulaşım A.Ş, ESTRAM A.Ş, SAMULAŞ, BUGSAŞ, ve  KAYSERAY yetkilileri katıldı. Bir sonraki toplantının Kasım ayında Antalya Ulaşım A.Ş ’de yapılmasına karar verildi.

SOSYAL AĞLAR

MOBİL UYGULAMALAR

MARKALARIMIZ

İLETİŞİM

 • Çağrı Merkezi:

  0 (222) 237 63 64

 • Faks: 0 (222) 227 46 42
 • E-Posta: info@estram.com.tr
 • Adres: Şeker Mh. Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No:2
  Tepebaşı/ESKİŞEHİR
 • Toplu Taşıma Araçları Kayıp Eşya Bürosu (Otogar Z/19) ESKİŞEHİR

  Tel: 0 (222) 217 65 91

  Tel: 0 (222) 237 63 64

  Fax: 0 (222) 227 46 42